1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde kargo Ücretsiz

Teslimat Süresi

Kargo Ücreti Ne Kadar ?

 

1000 ₺ ve üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
1000 ₺ altındaki siparişlerde kargo bedeli 49,90 ₺'dir.

 

Ürünün ne zaman kargoya verilir ?

 

Sitemizden saat 11:00’a kadar satın almış olduğunuz hızlı kargo ibareli ürünler sırası ile aynı gün içerisinde hızlı kargoya verilir. Hızlı kargo ibaresi olmayan ürünler, ürün detayında belirtilen gün (1-3 iş günü) içinde temin edilerek kargoya verilir.


Kargom ne zaman gelir ?

 

Kargoya teslim edilen siparişler, İzmir içi ortalama 1 iş günü, İzmir dışı ise ortalama 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir. Kargo teslim süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişebilir.

 

Ürünüm farklı bir isme ve adrese teslim edilir mi ?

 

Gönderiler verilen adrese iletilir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik kontrolü ile teslimat yapılabilir.

 

Faturam Nasıl İletilir ?

 

Faturalarız, siparişinizle birlikte ve e-fatura olarak üyeliğinizde yer alan kayıtlı olan e-posta adresine gönderilmektedir.

 

Arızalı Ürünleri Size Nasıl Gönderebilirim ?

 

Arızalı ürünler tarafımıza Anlaşmalı Kargo ile gönderilmesi hâlinde kargo ücreti talep edilmez. Aksi hâlde ücret göndericiye aittir. Ücretsiz gönderim için kargo anlaşma kodu üyeliğiniz üzerinden arıza talebi oluşturduğunuz sırada sistem tarafından iletilmektedir.

 

Kargo Takibi Nasıl Yapılır ?

 

Siparişler kargoya verildikten 1 gün sonra kargo takip maili gönderilir. Siparişin kargoya verildiği gün SMS ile bilgilendirilirsiniz,. Ayrıca üyelik panelinizden “Siparişlerim” bölümünden “Sipariş Takibi“ linkine tıklayarak kargo takibini yapabilirsiniz.

Kolay Ödeme
Anlaşmalı Banka Kartlarına Taksit
Ücretsiz Kargo
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde
Kolay İade
Ücretsiz İade ve Değişim Garantisi
Canlı Destek
7/24 WhatsApp Destek İletişim Hattı